GAZETKI BIEDRONKA

Biedronka to sieć sklepów samoobsługowych na terenie Polski należąca do portugalskiej spółki Jerónimo Martins. Powstała w 1995 roku marka oferuje codziennie świeże i tanie artykuły spożywcze i nie tylko, a lokalizacja popularnych Biedronek powoduje, że każdy może sobie pozwolić na zakupy w swojej najbliższej okolicy!

Oferta Biedronki – “Codziennie niskie ceny!”

Od wielu lat Biedronka oferuje klientom najniższe ceny artykułów żywnościowych, a przy tym zawsze dba o ich jakość i świeżość! To dlatego motto reklamowe tej sieci jest tak dobrze kojarzone – klienci ufają blisko zlokalizowanemu, taniemu sprzedawcy i chwalą jakość artykułów. Ale Biedronka to nie tylko sklep spożywczy. To także świetne oferty sprzętów domowych, środków czystości, a coraz częściej również bazy niesamowitych dzieł kultury, takich jak książkowe bestsellery, filmy czy gry wideo. Czasowe oferty pojawiające się w szczególnych momentach w roku umożliwiają np. zakup wyprawki szkolnej rodzicom dzieci zaczynających naukę lub przygotowanie się na sezon grillowy oraz widowiska sportowe. Ta ostatnia okazja jest wspierana przez markę od dawna. Wtedy bowiem pojawiają się w sklepach artykuły specjalne dla kibiców Polskiej Reprezentacji i jak przystało na motto sieci – nie kosztują one wiele. Oprócz tego, sieć posiada również kartę “moja Biedronka”, z którą zakupy są jeszcze tańsze i łatwiejsze. Nie trzeba jej mieć nawet przy sobie, by cieszyć się zaskakującymi zniżkami. Wystarczy numer telefonu!

Własne marki

Produkty własne Biedronki zapewniają wysoką jakość i niską cenę oraz są szeroko cenione przez konsumentów. Marki takie jak Hoffen dodają do asortymentu subtelne i funkcjonalne gadżety domowe, a w kosmetyki sklepy zaopatruje marka Be Beauty. Szereg tańszych dedykowanych Biedronce produktów spod szyldów takich jak Madero, czy Kraina Wędlin udowadnia, że da się tanio i dobrze! Dodatkowo na potrzeby sieci, produkty wysoko półkowe wytwarzane są na oddzielnych liniach produkcyjnych i przechodzą najróżniejsze kontrole, po to by klient darzący zaufaniem sieć, był na pewno zadowolony.

Rodzina to podstawa!

Z kartą “moja Biedronka” można zbierać punkty oraz naklejki przy zakupie zdrowej żywności. W trakcie okazyjnych akcji szerzenia nawyków żywieniowych wśród najmniejszych dostępne są nagrody za zakupy, takie jak pluszaki nawiązujące charakterem do akcji. Ostatnie akcje “Gang Świerzaków” czy “Gang Słodziaków” zebrały grono młodych fanów, a maskotki stały się miłym urozmaiceniem zakupów z rodzicami. Oprócz wesołych postaci rodem z bajek, dzieci dostają lekcję zdrowego odżywiania i naukę o tym jakie korzyści niesie za sobą spożywanie warzyw i owoców.

 

Administrator
Administrator