POLOmarket

POLOmarket to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału.

Nasza sieć została założona w 1997 roku. Zaczynaliśmy od 27 sklepów. Dziś najnowsza gazetka POLOmarket to blisko 280 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju.

Dlaczego w naszych sklepach polomarket najnowsza gazetka klienci tak chętnie robią zakupy?

Dzięki codziennym dostawom w placówkach POLOmarketu zawsze można kupić świeże warzywa i owoce. Większość
z nich dostarczają nam polscy rolnicy i hodowcy.

Dział warzywny przyciąga klientów ekspozycją soczystych
i zdrowych produktów. Oferowane przez nas gazetka polomarket artykuły cechuje najwyższa jakość, którą zapewniają liczne kontrole wewnętrzne.

Klientów zachęca do zakupów zapach ciepłego pieczywa, gdyż chleb i bułki wypiekamy na miejscu w specjalnych piecach. Oferujemy także polomarket gazetka produkty dostarczane z lokalnych piekarni.

Tradycyjna, obsługowa lada mięsna, gdzie nabyć można zawsze świeże produkty na wagę, wyróżnia nas pośród sklepów konkurencji, promocje polomarket oferujących wyłącznie produkty paczkowane.

Obfity wybór wędlin, mięs oraz nabiału umożliwia planowanie urozmaiconych posiłków dla całej rodziny.

Sklepy POLOmarket są przestronne, towar na półkach polomarket promocje tak ustawiony, aby każdy klient bez problemu mógł odszukać to, co zamierza kupić. Klienci znajdują u nas wszystko to, co jest potrzebne do codziennego prowadzenia gospodarstwa domowego